WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
Economist

Beneficii:
- Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
- Avansare în carieră și pe scară ierarhică;
- Training-uri interactive cu specialiști din domeniu;
- Cafea și ceai la un preț de vis.

Cerinţe:
- Cunoașterea limbii române și ruse.
- Studii superioare;
- Cunoștințe bune de operare PC (MS Office: Word, Excel);
- Capacitatea de a opera cu un volum mare de informație;
- Capacitatea de învățare, rezistență la stres;

Responsabilități:
- Prelucrarea și înregistrarea documentelor primare;
- Introducerea facturilor de la furnizori;
- Evidența, monitorizarea și controlul chetuielilor întreprinderii;
- Analiza costului de producere;
- Evidența, verificarea și analiza stocurilor întreprinderii;
- Calculul salariilor;
- Analiza indicatorilor financiari;
- Întocmirea și prezentarea rapoartelor.
Persoanele interesate sunt rugate să ne transmită CV-urile la adresa electronică hr@starkebab.md, indicînd POZIȚIA la care aplică.
Vom fi bucuroşi să colaborăm!

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Analist modelare riscuri

Financial analyst

Arhivar

Senior WordPress Developer

Junior Auditor, Departamentul Audit

Vânzător-casier în magazinele din Chişinău

Manager Produs

Analist

Economist (în companie de producere)