WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

19 ноября 2019
Director Comercial

Companie de microfinanțare, cu capital străin, fondată în anul 2006 este în căutare de:

Responsabilități:
● Elaborează și propune spre aprobarea conducerii companiei planul de vânzări însoțit de o politică dinamică de creștere continuă a volumului de vânzări;
● Urmărește realizarea planului de vânzări;
● Stabilește obiective clare pentru orientarea și organizarea activității de vânzări în companie;
● Răspunde pentru calitatea activității personalului aflat în subordine și pentru fluxul operațional la nivelul departamentului pe care-l conduce;
● Transmite către administratorii companiei rapoartele (săptămânale, lunare) privind vânzările, planul de acțiune pentru creșterea vânzărilor, furnizorii noi etc;
● Concepe împreună cu directorul general strategiile comerciale prioritare în vederea atingerii target-urilor stabilite.

Cerințe:
● Studii obligatorii: universitare economice;
● Bună cunoaștere a mediului concurențial de afaceri;
● Experiență în domeniul creditelor sau bancar va constitui un avantaj;
● Excelente abilitati de utilizare a Microsoft Office (Word, Excel);
● Experiența într-o funcție de conducere și de coordonare constituie un avantaj;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - obligatorie, ENG - nivel intermediar.

Compania oferă:
● Mediu de lucru plăcut într-o echipă tânără, dinamică, profesionistă;
● Contract individual de muncă + tot pachetul social (asigurare socială, asigurare medicală);
● Salariul fix + sistemul de bonusare;
● Telefon de serviciu;
● Lunch card.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: DC

Telefon de contact : 060102909

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Merchandiser

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Specialist Departamentul Logistică

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Mенеджер по продажам на Европейском Рынке

Mенеджер по продажам на английском, немецком,французском, итальянском или испанском рынках

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынке

Manager Vânzări pe piața Europeană

Manager Achiziții pe piața Europeană