WWW.MOLDOVAJOB.COM

11 2019
Economist

Cerințe:
- Studii în domeniile Economie/Contabilitate/Finanțe
- Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, responsabilitate;
- Cunoşaterea limbilor româna, rusa;
- Cunoașterea legislației în vigoare (Actelor legislative și de reglementare privind planificarea, contabilizarea și analiza activității întreprinderii)
- Cunoştinţe al PC, 1C, Word, Excel

Responsabilități:
- Calcularea și analiza costurilor de producere;
- Participarea la formarea bugetului;
- Participarea la elaborarea normelor de muncă, normelor de casare și alte acte normative;
- Analiza cheltuielilor a centrelor de cost;
- Întocmirea calculaţiilor şi devizelor de cheltuieli;
- Elaborarea și întocmirea rapoartelor de statistică și de gestiune;
- Participarea la inventariere.

Oferim:
- Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
- Pachetul social deplin, salariu atractiv, fără întîrzieri.
Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
E-mail: job.angajam@gmail.com
Tel: 069317823 sau 069118390

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Senior WordPress Developer

Contabil operator

Contabil (sectia cadre)

Contabil șef adjunct

Contabil șef

Director Sucursală (or. Bălți)

Chief Accountant (International Transport Company)

Drupal Developer

Financial Decision Support Manager

Contabil Junior (program flexibil)