WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

10 октября 2019
Office-manager, manager relaţii cu clienţii.

Cerinţe obligatorii:
- Cunoaşterea fluentă a limbilor română şi rusă.
- Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator avansat (Internet, Word, Excel).
- Persoană cu aspect fizic plăcut, comunicabilă, cu nivel înalt de inteligenţă (pentru comunicarea cu clienţii), responsabilă.
- Dorinţă de a învăţa ceva nou şi de perfecţionare.
- Program de lucru luni-vineri 09.00-18.00.

Responsabilităţi:
- Comunicarea cu clienţii, deservirea acestora. Gestionarea bazei de date a clienţilor (nu se cere căutarea de noi clienţi prin apeluri telefonice). Domeniul de activitate - jucării şi produse pentru copii.
- Administrarea site-ului, serviciilor şi a paginilor sociale (facebook) a întreprinderii.
- Alte activităţi de oficiu.

Întreprinderea oferă:
- Salariu 6000 lei, cu posibilitate reală de creştere. Peste 3 luni - 8000 lei.
- Pachet social.
- Colectiv agreabil.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul, cu includerea unei fotografii, la adresa electronică umane_resurse@mail.ru.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Product Manager (Bancar)

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

Social Media Strategist

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынке

Менеджер по закупкам / продажам на польском рынке

Manager Achiziții / Vânzări (pe piața USA)

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă