WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2019
Specialist Resurse Umane

HR-Consulting SRL (www.search4staff.com) este in cautare de:

Compania: specializată in serviciile de leasing de personal.

Responsabilitati:
● Managementul documentelor de resurse umane (perfectarea actelor conform codului muncii, contractelor individuale de muncă, ordinelor, tabelelor de pontaj deplasarilor, etc);
● Coordonarea cadrului legal in relatii de munca intre angajat si angajator
● Colaborarea cu companiile partenere.

Cerinte:
● Experientă în domeniu (posibilitatea de angajare si fără experiență)
● Studii superioare;
● Cunoasterea limbilor: RO, RU - nivel avansat;
● Cunoasterea calculatorului (MS Office - Word, Excel);
● Capacitatea de a lucra în echipă;
● Se accepta persoane fara experienta;

Beneficii:
● Salariul atractiv;
● Oficiul în centrul orașului;
● Instruire in serviciu.

Grafic: 9:00 - 18:00

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: fm20@search4staff.com sau sa apeleze tel.: 022209133
in CV indicati postul vacant: HRS

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Consilier evaluator

HUMAN RESOURCES SPECIALIST

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare

HR Specialist - recrutare/selectare

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Coordonator Proiecte

HR