WWW.MOLDOVAJOB.COM

26 2019
Promotor

Prologistic-Com anunta vacanta pozitia de Agent Promovare (Promotor).

Responsabilitati principale:
- promovarea produselor din portofoliul companiei potentialilor clienti ( cu deplasari in regiuni)

Cerinte fata de candidati:
- vorbirea fluenta a limbii romane si ruse;
- dezvoltate abilitati de comunicare (stabilirea contactului cu potentialii clienti si prezentarea produselor).

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul la adresa 27prologistic@gmail.com

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

Social Media Strategist

Analist modelare riscuri

Consilier Evaluator

Marketing Manager

Digital Marketing Manager, Secția Marketing și Cercetări,

Coordonator Marketing, Secția Marketing și Cercetări,

Trade Marketing Agent (Nord)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru