WWW.MOLDOVAJOB.COM

25 2019
Junior Recruiter

Cerinte

- Studii superioare absolvite
- Abilitati dezvoltate de comunicare, interactiune, empatie si persuasiune;
- Orientat spre obtinerea performantei si consecventa in atingerea obiectivelor propuse;
- Cunostinte de limba engleza.

Responsabilitati / Realizari

- Posteaza anunturi in media si prelucreaza aplicatiile primite
- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
- Sustine interviurile de angajare, individuale sau de grup
- Ofera feedback candidatilor si actualizeaza baza de date
- Tine evidenta posturilor vacante
- Realizeaza rapoarte saptamanale
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Magento e-commerce developer

Specialist Planificare Strategică

Operator linia verde

Sales Representatives Market Canada

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Specialist Resurse Umane

Marketing Employee

Agent Voiaj

Customer Care Employee