WWW.MOLDOVAJOB.COM

25 2019
Reprezentant Medical Terapia

Compania farmaceutică anunță post vacant în rază zonei Chișinău - Centru pentru funcția de :

Cerințe către candidați:
Studiile superioare în medicină, farmacie sau biologie;
Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
Cunoașterea calculatorului la nivel de utilizator;
Permis de conducere, categoria B (experiență este obligatorie);

Responsabilități:
Promovarea către medici și farmaciști a produselor și imaginii companiei conform strategiei stabilite;
Identificarea și contactarea clienților noi;
Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți;
Susținerea și organizarea prezentărilor de grup pentru medici și farmaciști;
Dezvoltarea proiectelor noi;

Compania garantează:
Angajarea oficială conform legislației R.Moldova (full/part time);
Salariu motivant (depinde de experiența în domeniu și relațiile cu medici și farmaciști. Limita lipsește), sistema de bonusare foarte atractivă;
Pachet social;
Dezvoltare personală - treninguri (Moldova, România);
Laptop, compensare convorbirilor telefonice;
Automobil de serviciu;
Portofoliu (Diurex, Trombostop, Aspacardin, Aspenter, Faringosept, Pylobact Neo, Ketanov, Artroflex).
Suport rețelei farmaceutice FF

Expediați CV prin e-mail: medrep.medpred@gmail.com până la 31 septembrie, 2019.
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Medic stomatolog

Medic stomatolog cu experiență minim 3 ani

In laborator Felcer-laborant

Reprezentanta KRKA d.d. Novo mesto SA Slovenia

Asistent medical

Reprezentant medical

FARMINA SRL

FARMINA SRL