WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

21 августа 2019
Operator (Depozit Petrolier)

Responsabilităţi principale:
Îndeplinirea operaţiunilor de recepţionare, livrare, păstrare şi evidenţă a produselor petroliere;
Întocmirea rapoartelor de tură referitoare la recepţionarea, livrarea şi stocul produselor petroliere;
Respectarea regulilor de exploatare tehnică a depozitului petrolier, instrucţiunilor de lucru, instrucţiunilor de sănătate şi Securitate, etc;
Menținerea locului de muncă și teritoriului adiacent în bună funcționare și curățenie.
Aptitudini si competente necesare:
Studii medii sau medii speciale;
Sănătos și apt de muncă cu produse petroliere;
Dorință de muncă și dezvoltare continuă;
Responsabilitate, punctualitate, spirit de iniţiativă.
Ce oferim:
Un mediu de lucru cu procese clar definite;
Un program de lucru comod de 40 ore pe săptămână (fără ture de noapte);
Un salariu transparent și motivant plus premii trimestriale în dependență de performanță;
Tichete de masa în valoare de 45 mdl/zi;
Asigurare medicală privată;
Subvenționarea activităților sportive;
Compensarea cheltuielilor de transport.
Cei interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV și a unei scrisori de intenţie accesând butonul Trimite CV.
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.
Pentru mai multe detalii ne puteți apela la 022 858 920.

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Mенеджер по продажам на Европейском Рынке

Mенеджер по продажам на английском, немецком,французском, итальянском или испанском рынках

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынке

Manager Vânzări pe piața Europeană

Manager Achiziții pe piața Europeană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană