WWW.MOLDOVAJOB.COM

20 2019
Operator (Depozit Petrolier)

Responsabilităţi principale:
Îndeplinirea operaţiunilor de recepţionare, livrare, păstrare şi evidenţă a produselor petroliere;
Întocmirea rapoartelor de tură referitoare la recepţionarea, livrarea şi stocul produselor petroliere;
Respectarea regulilor de exploatare tehnică a depozitului petrolier, instrucţiunilor de lucru, instrucţiunilor de sănătate şi Securitate, etc;
Menținerea locului de muncă și teritoriului adiacent în bună funcționare și curățenie.
Aptitudini si competente necesare:
Studii medii sau medii speciale;
Sănătos și apt de muncă cu produse petroliere;
Dorință de muncă și dezvoltare continuă;
Responsabilitate, punctualitate, spirit de iniţiativă.
Ce oferim:
Un mediu de lucru cu procese clar definite;
Un program de lucru comod de 40 ore pe săptămână (fără ture de noapte);
Un salariu transparent și motivant plus premii trimestriale în dependență de performanță;
Tichete de masa în valoare de 45 mdl/zi;
Asigurare medicală privată;
Subvenționarea activităților sportive;
Compensarea cheltuielilor de transport.
Cei interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV și a unei scrisori de intenţie accesând butonul Trimite CV.
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.
Pentru mai multe detalii ne puteți apela la 022 858 920.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Network Engineer

INGINER-ȘEF TERMINAL PETROLIER

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Agronom

Project Manager Senior CAD Technician

Coordonator Parc Auto

Inginer în Telecomunicații (Conectări)

Specialist Calitate ( ISO 22000 )