WWW.MOLDOVAJOB.COM

16 2019
Director Tehnic

Avantaje:

Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;

Training-uri interactive cu specialiști din domeniu;

Încurajăm dezvoltarea personală și oferim posibilitatea dezvoltarii în cadrul companiei;

Garantăm un loc de muncă stabil și sigur
Cerințe:

Studii superioare în domeniul tehnic;

Experiență de minim 3 ani într-un domeniu similar;

Abilități de operare PC: Word, Excel, Power Point, programe de baze de date, AUTOCAD, ARCHICAD;

Abilități de comunicare (negociere, convingere, rezolvarea conflictelor);

Competențe de planificare și organizare.

Responsabilitățile principale:

Proiectarea noilor spații comerciale și a celor deja existente;

Procurarea echipamentului tehnic;

Planificarea, coordonarea, verificarea lucrărilor de construcție;

Gestionarea activitatii personalului aflat în subordine.

Persoanele interesate sunt rugate să ne transmită CV-ul la adresa electronică: hr@starkebab.md , indicînd POZIȚIA la care aplică.
Convorbirea va avea loc după examinarea CV-urilor.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Arhitect

Angajare Specialist în proiectare

Angajare la post vacant Vizualizator

Angajare designer de interior

Manager Marketing/SMM