WWW.MOLDOVAJOB.COM

23 2019
Operator Depozit

Petrom Moldova cauta Operatori pentru cel mai mare depozit petrolier din or. Chișinău!

Suntem o companie internațională din domeniul petrolier, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună suntem o echipă puternică, iar fiecare angajat contribuie la succesul nostru.
Responsabilităţi principale:
 Îndeplinirea operaţiunilor de recepţionare, livrare, păstrare şi evidenţă a produselor petroliere;
 Întocmirea rapoartelor de tură referitoare la recepţionarea, livrarea şi stocul produselor petroliere;
 Respectarea regulilor de exploatare tehnică a depozitului petrolier, instrucţiunilor de lucru, instrucţiunilor de sănătate şi Securitate, etc;
 Menținerea locului de muncă și teritoriului adiacent în bună funcționare și curățenie.
Aptitudini si competente necesare:
 Studii medii sau medii speciale;
 Sanatos si apt de munca cu produse petroliere;
 Dorință de muncă și dezvoltare continua;
 Responsabilitate, punctualitate, spirit de iniţiativă.
Ce oferim:
 Un mediu de lucru cu procese clar definite;
 Un program de lucru comod de 40 ore pe săptămână (fără ture de noapte);
 Un salariu transparent și motivant plus premii trimestriale în dependență de performanță;
 Tichete de masa în valoare de 45 mdl/zi;
 Asigurare medicală privată;
 Subvenționarea activităților sportive;
 Compensarea cheltuielilor de transport.
Cei interesati sunt invitati sa aplice prin transmiterea unui CV si a unei scrisori de intenţie la urmatoarea adresa de email: hr.md@petrom.com.
Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.
Pentru mai multe detalii ne puteți apela la 022 858 920.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Spaniolă

MANAGER DEPARTAMENT LOGISTICĂ

Sales / Buying Representatives USA Market

Specialist Logistică pe piața Germană

Asistent Logistică

Manager logist-Transport Maritim (LCL)

Manager logist-Transport Aerian