WWW.MOLDOVAJOB.COM

14 2019
Manager de birou

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului său, companie ce oferă Servicii de Asistență Fiscală și Contabilitate, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
● Preluarea și redirecționarea apelurilor telefonice,
● Întâmpinarea și orientarea vizitatorilor (clienți, parteneri de afaceri);
● Administrarea oficiului: consumabile (ceai, cafea, apă), birotică;
● Structurarea și organizarea documentației interne;
● Executarea altor sarcini administrative;

Cerințe:
● Experiența de lucru într-o poziție similară este binevenită;
● Abilități de operare la PC: Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
● Vorbirea fluentă a limbilor rusă, română si engleza ( B2/C1)
● Rezistență la situații de stres;
● Grad înalt de autoorganizare, inițiativă, proactivitate, pozitivism, spirit de echipă, responsabilitate, punctualitate, seriozitate, onestitate, receptivitate;
● Bune abilități de comunicare.

Beneficii:
● Angajare oficială;
● Experiență de lucru într-o companie internațională;
● Salariu motivant ;
● Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică;

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 18:00

Cei interesați rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: tt50@search4staff.com ; Specificati codul postului vacant OMtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Consilier evaluator

Analist Sisteme Informatice

Business Analyst

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

ASISTENT EXECUTIV

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Arhivar