WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Contabil

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului său, companie ce oferă Servicii de Asistență Fiscală și Contabilitate, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil

Responsabilități:
Formarea/Prelucrarea documentelor primare;
Lucrul cu facturile fiscale;
Evidența operațiunilor bancare;
Operațiuni de import;
Verificarea decontărilor cu contragenții;
Alte sarcini specificate de contabilul-șef;

Cerințe:
Studii superioare Contabile/Economice finisate;
Experiență într-un post similar;
Fluență în limbile română și rusă, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
Abilități de operare PC ( MS Office: Word, Excel, PowerPoint, 1:C (7 sau 8))
Capacități foarte bune de organizare;
Responsabilitate;
Seriozitate, punctualitate, onestitate, receptivitate;
Bune abilități de comunicare.

Beneficii:
Angajare oficială;
Experiență de lucru într-o companie internațională;
Salariu motivant ;
Condiții perfecte într-o echipă tânără și energică;

Grafic: Full time, Luni-Vineri 9:00 18:00

Cei interesați rugăm să ne transmiteți CV la adresa de e-mail: tt50@search4staff.com ; Specificati codul postului vacant Ctt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Senior WordPress Developer

Expert Creditare

Specialist creditare

Operator Ghişeu Universal

Coordonator Proiecte

Consilier Clientela Multimedia

Business Analyst

Project Manager Officer

Analist Sisteme Informatice

Manager comunicare