WWW.MOLDOVAJOB.COM

11 2019
Director Achizitii

Companie de Comerț anunță vacantă poziția de Director Achiziții

Responsabilități principale:
- Planificarea și gestionarea eficientă a materialelor și materiilor prime necesare pentru procesul de producere;
- Selectarea furnizorilor de materiale și materii prime necesare în procesul de producere; comunicarea eficientă cu ei;
- Participarea la negocierea condițiilor contractuale cu furnizorii companiei: prețuri, cantități, condiții și termeni de livrare;
- Gestionarea eficientă a stocurile de materii prime și materiale;
- Coordonează activitatea de logistică;
- Conduce și organizează activitatea Departamentului Achiziții.

Cerințe față de candidați:
- studii superioare (economie, finanțe);
- experiența min. 5 ani într-o poziție similară, preferabil în companii FMCG;
- vorbirea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
- calități personale: proactivitate, abilități de analiză a unui volum mare de informație; dinamism, inițiativă, spirit de echipă.

Oferim:
- remunerare competitivă;
- posibilitatea de a activa într-o companie în dezvoltare dinamică.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu menționarea poziției pentru care candidează la adresa electronică: hr.comert@gmail.com .

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Department Manager (international company)

Executive Assistant

Project Manager

Coordonator Proiecte

Consilier Clientela Multimedia

Business Analyst

Project Manager Officer

Analist Sisteme Informatice

Manager comunicare

System Analyst