WWW.MOLDOVAJOB.COM

14 2019
Director de Marketing

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului sau, este în cautare de candidati pentru pozitia vacanta de:

Domeniul de activitate al companiei: companie vitivinicola, specializata in producerea, comercializare si export al produselor.

Obiectivul postului: Planificarea si promovarea strategiei de marketing a brandurilor si companiei in intregime.Dezvoltarea imaginii companiei pe piata nationala si internationala.

Asteptari fata de canidat::
● studii superioare in Economie;
● experienta într-o pozitie similara, preferabil în companii FMCG;
● abilitati de managment bine dezvoltate;
● abilitatea de a dezvolta brandul si strategia de marketing;
● capacitatea de analiza si luarea deciziilor;
● familiarizat cu ultimele tendinte si cele mai bune practici de marketing;
● fluenta in limbile romana, rusa si engleza (scris si verbal)

Responsabilitati:
● dezvoltarea strategiei de brand si marketing pentru produsele companiei;
● planificarea si executarea campanilor pentru promovarea brandului;
● rapoartea performantelor in urma activitatilor de marketing;
● analiza pietii nationale si internationale.
● colaborarea cu agentii,de PR;
● dezvoltarea, organizarea si controlul programelor orientate catre consumator;
● elaborarea si implementarea planului strategic de afaceri a companiei;
● controlul bugetului;
● coordonarea, dezvoltarea echipei din subordine, coaching;

Cei interesati pot transmite CV-ul la urmatoarea adresa de e-mail: rr50@search4staff.com ; Va rugam sa indicati codul postului vacant în titlul scrisorii: DMPR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Consilier evaluator

Şef Secție

Analist Sisteme Informatice

Business Analyst

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare