WWW.MOLDOVAJOB.COM

14 2019
Key Account Manager (companie internationala)

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: Companie internationala specializata in B2B pe teritoriul Republica Moldova.

Obiectivul postului: Dezvoltarea Businessului pe piata RM.

Responsabilitati:
- Promovarea produsului;
- Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;
- Semnarea si dezvoltarea portofoliului de clienti B2B;
- Negocierea și semnarea contractelor;
- Atragerea noilor parteneri.

Cerinte:
- Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
- Preferabil experienta de la 3 ani in vanzari B2B (Telecomunicatii, FMCG, finante sau servicii Bancare);
- Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;
- Cunoasterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
- Cunoasterea calculatorului (MS Office)
- Bun negociator;
- Permis de conducere cat B.

Beneficii:
- Angajare oficiala;
- Pachet social;
- Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu, tichete de masa;
- Participarea la traininguri corporative si de grup.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr50@search4staff.com sau sa apeleze tel.: 022 202986 ; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: BD3R

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Consilier evaluator

Şef Secție

Analist Sisteme Informatice

Business Analyst

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)