WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Tehnician

Companie internațională de producere a tutunului este în căutare de:

Tehnician

Responsabilități:
● Mentenanța preventivă a utilajului;
● Reparația utilajului la cerere;
● Montarea și demontarea utilajului;
● Confecționarea utilajului;
● Recepționarea și eliberarea materialelor de marketing;
● Evidența și controlul stocului de materiale de marketing și utilaje;
● Menținerea ordinii în depozit.

Cerințe:
● Experienta într-o poziție similara reprezinta un avantaj;
● Studii medii; studiile superioare reprezinta un atu;
● Testat (calificare) de electrician - obligatorie;
● Atentie la detalii;
● Bune abilități de comunicare și relaționare;
● Permis de conducere (categoria B).

Compania oferă:
● Pachet salarial motivant;
● Intreg pachet social;
● Mediu de lucru profesionist.

Cei interesati pot transmite CV-ul la urmatoare adresa de e-mail: sv50@search4staff.com ; Va rugam sa indicati codul postului vacant in titlul scrisorii: THN

Telefon de contact: +373 22 87 65 56; +373 60 102 909

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidatii care intrunesc cerintele postului vor fi contactati in vederea unui interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Expert Dezvoltarea Piețelor și Market Intelligence

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Manager de Proiect pe rețele de canalizare (or.Cantemir)

Customer Service Operator (logistic data processing)

Coordonator Parc Auto

Inginer în Telecomunicații (Conectări)

Coordonator Proiecte

Consilier Clientela Multimedia

Business Analyst

Project Manager Officer