WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Expert Creditare

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului sau, companie renumită în creditare, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe către candidat:
Să dețină țehnici de comunicare și negociere;
Abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
Să fie orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
Să vorbească fluent limba română, limba rusă;
Să cunoască engleza ( mediu);

Responsabilități principale:
Preluarea cererilor de creditare de la clienți atât prin telefon cât și în Front Office;
Analiza cererilor de creditare și luarea deciziilor necesare;
Verificarea documentelor prezentate de clienți și executarea operațiunilor aferente de înregistrare date clienți, conform procedurilor interne ale companiei;
Prezentarea clienților a informației despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
Procesarea și îndeplinirea cât mai eficientă a sarcinilor primate;

Compania oferă:
Posibilitatea de dezvoltare personală și profesională alături de cei mai buni specialiști;
Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
Grafic în 2 ture ( 8-17 / 11-20);
Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri;
Un colectiv prietenos și tânăr;
Salariu FIX + sistem de BONUSARE.

Dacă sunteți interesat vă rugăm să ne transmiteți CV la adresa tt50@search4staff.com ; Vă rog să specificati codul postului vacant ECtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

CONTABIL

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

AUDITOR SENIOR

1

Specialist administrație

Şef Secție

Arhivar

CASIER SUPERIOR în magazinul METRO Chişinău 1 (Râşcani)

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare