WWW.MOLDOVAJOB.COM

20 2019
Mentor Principal

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Cerinte:
● Studii superioare (preferabil pedagogie);
● Experienta ca Pedagog, Instructor;
● Cunoașterea limbii engleza Obligatorie;

Responsabilitati:
● Sistematizarea procesului de Instruire a angajatilor noi;
● Elaborare procedurilor de instruire;
● Coordonarea cu echipa de instructori din subordine (5 persoane);
● Monitorizarea evoluției angajaților noi în cadrul companiei;

Oferim:
● Angajare oficială;
● Oficiu confortabil și modern;
● Salariu 700 euro net;

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: rr50@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MPBR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

HR Manager (recrutarea, adaptarea, dezvoltarea, motivarea personalului)

Manager oficiu (Balti)

Consilier evaluator

HUMAN RESOURCES SPECIALIST

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare

Pricing analyst