WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Manager oficiu (Balti)

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Cerinte:
● Studii superioare
● Experienta ca HR manager,
● Cunoașterea limbii engleza Obligatorie

Responsabilitati:
● Grija de oficiu Balti
● Responsabil de procesul de recrutare pe zona de nord
● Responsabil de menținerea relațiilor cu angajații de pe zona nord,
● Responsabil de soluționarea solicitărilor angajaților zona nord
● Menținerea relațiilor cu furnizorii din partea de nord

Oferim:
● Angajare oficială
● Oficiu confortabil și modern
● Salariu 8000 mdl/ net

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: rr50@search4staff.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MOBR

Telefon de contact: +373 22 20 29 86; +373 68 503 560

Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Şef Secție

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Mentor Principal

Consilier evaluator