WWW.MOLDOVAJOB.COM

 Полный текст вакансии

11 июня 2019
Asistent medical bloc operator

Responsabilități:
Cunoașterea și respectarea reglementărilor în vigoare privind prevenirea, controlul și combaterea infecțiilor nosocomiale;
Cunoașterea și aplicarea în lucru a metodelor de prelucrare și sterilizare a instrumentelor chirurgicale;
Respectarea cu strictețe a regimului sanitaro-epidemiologic;
Respectarea regulilor de asepsie și antisepsie.
Cerințe
Studii medii de specialitate, cursuri de specializare și perfecționare în domeniu;
obligatoriu experiența în domeniu!;
Cunoașterea limbilor: română și rusă;
Utilizarea computerului EXCEL, WORD;
Abilitați de comunicare;
Responsabilitate, amabilitate, punctualitate;
Capacitate de adaptare la situații de urgență;
Capacitate de management al stresului, efortului fizic prelungit.
Oferta companiei:
- Salariu mare + întreg pachet social,
- Condiții de muncă foarte bune,
- Prânz gratuit,
- Reducere la serviciile companiei pentru dvs si membrii familiei
- Program de lucru flexibil.
Vă încurajăm să expediați CV-ul pe adresa de e-mail: resurse.umane@novamed.md, cu specificarea postului pentru care aplicați.
telefon contact 022106789

РАСПЕЧАТАТЬ_PRINT  /  СОХРАНИТЬ_SAVE

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Похожие вакансии:

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

Social Media Strategist

Менеджер по закупкам/продажам на немецком рынке

Менеджер по закупкам / продажам на польском рынке

Manager Achiziții / Vânzări (pe piața USA)

Lead Generator (part-time orele16.00-20.00)

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Franceză

Sales / Buying Representatives USA Market

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Germană

Manager Achiziții / Vânzări pe piața Poloniei