WWW.MOLDOVAJOB.COM

20 2019
Social Media Manager

HR-Consulting (www.search4staff.com), la solicitarea clientului său, companie internațională, este în căutarea unui candidat pentru a suplini poziția de:

Responsabilități:
Crearea conținutului pentru grupurile țintă de clienți și canale de comunicare ( LinkedIn, Facebook, Instagram);
Administrarea conturilor pe rețele sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn);
Participarea la crearea, implementarea și gestionarea campaniilor publicitare pe diferite canale de comunicare ;
Crearea, redactarea conținutului vizual (texte doar în română și rusă);
Elaborarea rapoartelor, privind impactul campaniilor promoționale;
Monitorizarea imaginii brandului;

Cerințe:
Dorința de a activa într-o companie internațională;
Studii superioare;
Abilități de creare a unui content ingenious, clar și concis ( în Ro, Rus);
Cunoștințe de lucru cu Photoshop sau Corel Draw;
Abilități de copywriting;
Buna înțelegere a platformelor de socializare;

Compania oferă:
Salariu competitiv, bonusuri/premii de performanță + tichete de masă !!!
Angajare oficială + Pachet social;
Condiții moderne de lucru în oficiu;
Program de lucru: Luni-Vineri, 8.00-17.00;
Transport spre oficiu;

Dacă iubești să scrii, al nostru ești !

Dacă ești interesat te rugăm să ne transmiteți CV pe adresa tt50@search4staff.com ; Rog să specificati codul postului vacant SMMtt în tema emailului.

Telefon: +373 69638007

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Asistent Marketing Manager

Social Media Executive

Social Media Manager/Content Manager

Marketing Manager (English or French or Spanish)

Digital Marketing Executive

Advertising Operation Manager

Event and Brand Manager/ B2C expert

Consilier evaluator

Şef Secție