WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2019
Operator

Operator
Secția Calitatea Datelor
Directia e-Transformare

BC MOBIASBANCĂ Groupe Société Générale S.A.

Beneficiile care le oferim:
Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
Oferim salariu fix;
Program de munca stabil (Luni - Vineri, 08:30- 17:30);

Responsabilităţi:
Analizează, verifică calitatea și integritatea dosarelor clienților necesare pentru scanare și arhivare
electronică;
Conlucrează cu entitățile Rețelei în vederea creșterii calității și completării dosarelor clienților în
cazul lipsei documentelor aferente acestora;
Participă la elaborarea şi implementarea planurilor de verificare dosare în Rețea;
Pregătește scrisori de notificare a clienților cu privire la actualizarea datelor acestora.

Cerințe:
Preferabil studii superioare cu profil economic;
Cunoştinţe de utilizator mediu în aplicare MS Office, Excel (vlookup, pivot table, index);
Cunoaşterea limbii române și ruse;
Permis auto categoria B (cu experienta de sofat - obligatoriu).

Aplică CV-ul la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 332
Adresa: strada Petricani 21/4
Bd. Ștefan cel Mare 81A

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Consilier evaluator

Şef Secție

Analist Sisteme Informatice

Business Analyst

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)