WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
Manager Logistică

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului sau, companie internationala, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
- Rezolvarea problemelor operative de logistica (comenzi, distribuție, transport)
- Programarea și transportarea produselor către clienții companiei
- Optimizarea procesului transport al marfii
- Asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor clientului
- Planificarea și gestionarea depozitului, transportului și serviciilor pentru clienți
- Organizarea și monitorizarea stocării și distribuției de bunuri;
- Negocierea celor mai bune rate și / sau servicii de transport;

Cerințe:
- Cunostinte de baza in logistica
- Studii superioare
- Experiența la post similar
- Româna, Franceza (B2, C1), Engleza va constitui un avantaj
- Utilizator independent de calculator

Calitați personale:
- Abilitați de comunicare
- Atitudine pozitivă față de clienți
- Rezistența la efort si stres
- Spirit de ordine și disciplina

Beneficii:
- Angajare oficiala
- Experienta de lucru intr-o companie internationala
- Salariu motivant + bonusuri + tichete de masa
- Deplasari de serviciu
- Condiții perfecte intr-o echipa tanara si energica
- Cafea, ceai, fructe proaspete gratis

Grafic: full time, Luni-Vineri 9:00 18:00

Dacă sunteți interesat vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa tt50@search4staff.com ; Va rog sa specificati codul postului vacant MLtt in tema emailului.

Telefon: +373 69638007.

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

AUDITOR SENIOR

Trade Marketing Associate Centru

Şef Secție

Team Leader Card Sales

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

CASIER SUPERIOR în magazinul METRO Chişinău 1 (Râşcani)

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare