WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2019
Dispecer Monitorizare Video

Petrom Moldova este in cautarea unui Dispecer Monitorizare Video.

Descrierea jobului:

Monitorizeaza si supravegheaza permanent spatiile din zona de responsabilitate (statii, magazine, platforma).
Urmareste cunoasterea si punerea in aplicare a procedurilor de lucru, plasarea corecta a marfurilor, oferirea serviciilor, etc. in zonele supravegheate;
Monitorizeaza in permanenta perimetrul alocat, intrarile si iesirile precum si intreaga activitate operationala din obiectivele alocate;
Comunica permanent si participa la activitati cu celelalte departamente implicate in monitorizarea proceselor operationale din reteaua de benzinarii;
Tine evidenta tuturor evenimentelor ce reprezinta importanta si pregateste anumite rapoarte ce tin de acestea;
Verifica permanent modul de functionare al sistemului de camere video din toate punctele de lucru;
Etc.
Candidatul ideal:

Studii medii finalizate cu bacalaureat, sau studii superioare;
Bune cunostinte de operare a calculatorului (MS Office);
Atentie la detalii, atentie distributiva;
Corectitudine, seriozitate, spirit investigativ;
Capacitatea de a desfasura in mod curent sarcini repetitive;
Responsabilitate.
Cei interesati sunt invitati sa aplice prin transmiterea unui CV si a unei scrisori de intentie la urmatoarea adresa de email: hr.md@petrom.com

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor înaintate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

INGINER-ȘEF TERMINAL PETROLIER

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Coordonator al sistemului de management al calității (Team Leader)

Customer Service Agent

Customer Satisfaction & Resolution Specialist