WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
AGRONOM ȘEF (câteva puncte de producere)

HR Consulting, agenție de recrutare în Moldova care activează din anul 1995 este în căutare pentru poziția de Agronom Șef pentru clientul său.

Profilul companiei: una din companiile lideri pe piața din Moldova în domeniul vinificației.

RESPONSABILITĂȚI:
● Conducerea și consultare a agronomilor din zonele de cultivare si creșterea viței de vie, în total 700 ha de plantații de viță de vie;
● Împreună cu agronomii de sector, va coordona, planifica, înstrui, administra toate activitațile de creștere, prelucrare a viței de vie ca ulterior aceasta să fie un produs de calitate;
● Va supraveghea și răspunde de utilizarea materialelor (îngrășăminte, produse de protecție a plantelor și combustibil), financiare și umane necesare în desfășurarea activității a companiei;
● Planifică și gestionează necesarul de personal, timpul necesar a lucrărilor specifice ale tehnologiei de cultivare, de culegere etc.

CERINȚE:
● Experiență în agronomie, preferabil viticultură de peste 5 ani;
● Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric vinicol;
● Studii Superioare: Agronomie (viticultura);
● Abilități de conducere a peste 100 de persoane;
● Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat;
● Cunoștințe de PC avansate;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
● Permis de conducere de cat. B, și disponibiltatea de a se deplasa pe teritoriul Moldovei.

OFERIM:
● Salariu competitiv;
● Pachet social;
● Dezvoltarea într-o echipă profesionistă;
● Participarea la training-uri de dezvoltare profesională;

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmite-ți CV-ul pe adresa bb50@search4staff.com ; Codul poziției, AS0

Telefon de contact: 069104433

Doar candidații selectați vor fi contactați.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Şef Secție

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Coordonator Proiecte

Operator Ghişeu Universal

Specialist creditare