WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
Librar

Cerințe:
- Studii superioare sau medii
- Comunicare eficientă
- Responsabilitate, punctualitate, operativitate, atenție la detalii
Responsabilități:
- Sa însușească repede/să cunoască oferta de carte
- Să învețe cât mai multe lucruri despre oferta de produse și să se informeze despre noile apariții (titluri, autori, colecții)
- Să comunice și să relaționeze cu clienții într-o manieră amabilă și prietenoasă
- Sa promoveze oferta din stoc, înregistrând vânzări bune
Oferta angajatorului:
- orar de muncă conform graficului
- pachet social complet
- salariu motivant
- discount la achizițiile de produse

CV-urile pot fi trimise pe adresa: maistercristina@mail.ru , office@prut.ro
Persoanele selectate vor fi contactate în vederea susţinerii unui interviu.
Relaţii la tel.: 069803166, 060204900

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Vânzător produse alimentare proaspete în magazinele din Chişinău

Vânzător-casier în magazinul din Bălţi

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Reprezentant Suport Vînzări Corporative în Chișinău

Vânzător Consultant Regiunea Centru (Varnita, Rezina, și Căușeni)

Vânzător Consultant Regiunea Nord (Bălți, Otaci și Râșcani)

Vânzător Consultant în Chişinău

Agent de vînzări