WWW.MOLDOVAJOB.COM

17 2019
HR Manager (recrutarea, adaptarea, dezvoltarea, motivarea personalului)

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie: internationala specializata in domeniul finantelor

Responsabilitati:
- Asigurarea activității operaționale a secțiunii Resurse Umane si colaborarea cu parteneri alta tara;
- Recrutarea, integrarea, instruirea, dezvoltarea personalului;
- Planificarea activitatilor de motivare a angajatilor;
- Participarea la activitati de marketing pentru promovarea brandului ca angajator;
- Asigurarea și coordonarea prevederilor legale de domeniul relațiilor de muncă (angajari, concedii, deplasari, eliberari);
- Alte atribuții în vederea imbunatatirii proceselor ce tine de resurse umane.

Cerinte:
- Studii superioare;
- Experiența preferabila de la 3 ani la un post similar;
- Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
- Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, Outlook, Power Point).

Beneficii:
- Mediu ce permite dezvoltarea profesională;
- Lucru intr-un mediu placut de profesionisti;
- Bonusuri in dependenta de reusite.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr50@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: HRpR

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

GENERALIST RESURSE UMANE

Şef Secție

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Recruiter

HUMAN RESOURCES SPECIALIST