WWW.MOLDOVAJOB.COM

17 2019
Analist Financiar

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități
● Analiza și sintetizarea de informații privind strategia, piața, produsele si serviciile, mediul concurențial și economic din țară
● Asigură procesele de planificare și elaborare de bugete (bugetare anuala, previziuni trimestriale) coordonate de departament.
● Asigura analiza și raportarea referitor la performanta financiara, investiții, depreciere, costuri, proiecte etc.
● Pregătește și gestionează rapoarte, comunică lunar cu liniile de business privind performanta lor financiară și aliniază cu acestea implementarea masurilor de corectare și de îmbunătățire.
● Urmărește, pregătește rapoarte și oferă informații privind devierile bugetare.
● Contribuie la pregătirea diferitor scenarii strategice pentru instituție.

Cerințe față de candidați
● Studii superioare economice/financiare
● Experiență de specialitate minim 3 ani
● Cunoașterea PC la nivel avansat (MS Office, Excel, PowerPoint)
● Cunoașterea limbii engleze - upper intermediate

Profilul candidatului
● Capacitate de diagnosticare, abordare strategica, analiză și sinteză
● Capacitate de organizare și control
● Responsabilitate și implicare
● Tenacitate, perseverență și adaptabilitate

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: ba50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: AB1

Telefon de contact : +373 62101257

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Corporate Middle Officer

AUDITOR SENIOR

Specialist administrație

Şef Secție

Arhivar

CASIER SUPERIOR în magazinul METRO Chişinău 1 (Râşcani)

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare

Coordonator Proiecte