WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Contabil Junior (program flexibil)

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
- Recepționarea și verificarea facturilor primite de la furnizori în conformitate cu legislația locală;
- Menține evidența sumelor de facturat și a facturilor emise de către furnizori;
- Transmiterea facturilor în vederea obținerii aprobărilor necesare;
- Verifică aprobarea facturilor transmise astfel încât acestea să fie înregistrate la timp în programul de contabilitate;
- Pregătirea actelor de verificare între companii și colaboratori;
- Emiterea facturilor fiscale sau de expediție în cazurile eliberării de premii obținute în urma unor competiții organizate de companie sau altor situații stipulate de legislație;
- Pregătirea actelor pentru îcasarea materialelor și a actelor pentru darea în exploatare a obiectelor de mică valoare și scurta durată și înregistrarea în programul de contabilitate;
- Menține legătura cu persoanele din alte departamente privind situația facturilor nesosite până la finalul unei luni;

Cerințe:
- Studii economice; Constituie un avantaj studiile în domeniul financiar contabil
- Nivel mediu de cunoștințe Microsoft Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook);
- Vorbitor de limba engleză (scris și vorbit);
- Abilități de comunicare interpersonală;
- Persoană organizată, atentă la detalii;
- Spirit de echipă.

Se oferă:
- Angajare Oficială;
- Colectiv tânăr și prietenos;
- Experiența în cadrul unei companii internationale.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: tv50@search4staff.com

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Senior WordPress Developer

Expert Creditare

Specialist creditare

Operator Ghişeu Universal

Coordonator Proiecte

Consilier Clientela Multimedia

Business Analyst

Project Manager Officer

Analist Sisteme Informatice

Manager comunicare