WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
Business Analyst/ Senior Marketing Coordinator

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:
● Va avea în subordine 2 persoane ;
● Efectuarea analizei rapoartelor;
● Analiza pietei , prețurilor.

Cerințe:
● Studii superioare finisate ;
● O bună experiență în lucrul cu Excel;
● Gândire analitică (un analist puternic, preferabil cu experienă de muncă în corporații)
● Cunoașterea avansată a limbii române , engleze, ruse;
● Leadership;
● Ownership ;

Se oferă:
● Salariu competitiv;
● Angajare oficială;
● Colectiv tânăr și prietenos;
● Experiență de muncă în cadrul unei comapnii internaționale;
● Contract de muncă pentru 2 ani.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: tv50@search4staff.com

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare

Marketing Manager (Spanish)

ASISTENT EXECUTIV

Junior Contabil

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI