WWW.MOLDOVAJOB.COM

20 2019
Reprezentant medical

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie farmaceutică americană, ce se ocupă cu fabricarea de produse pentru sănătate

Responsabilități:
● Promovarea produselor OTC în Chișinău și Moldova (farmacii și lanțuri de farmacii);
● Organizarea și desfășurarea de training-uri și prezentări farmaceutice;
● planificarea activităților;
● Raportarea periodică a lucrului efectuat.

Cerinte:
● Studii superioare finisate în (medicină, farmacie);
● Persoană concentrată pe rezultate;
● Abilitatea și dorința de a învăța;
● Utilizator PC, permis de conducere și mașină personală.

Se ofera:
● Angajare oficială;
● Salariu competitiv;
● Premii trimestriale;
● Telefon de serviciu, calculator;
● Echipă tânară și prietenoasă .

Persoanele interesate sunt rugate să transmită CV-ul la adresa de email: tv50@search4staff.com

Telefon de contact: 060422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Manager Logistică

Operator Call - Center

Key Account Manager (companie internationala)

Promoter

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Vânzător Consultant (audio/video)

Consultant vânzări (tehnica electronica)

Vânzător Consultant (tehnica de uz casnic)