WWW.MOLDOVAJOB.COM

19 2019
Manager Clienți Corporativi

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități:
● identificarea și atragerea potențialilor clienți;
● menținerea relației cu clienții existenți;
● crearea şi distribuirea ofertelor comerciale ;
● prezentarea produselor și serviciilor prin telefon și personal;
● negocierea şi semnarea contractelor;
● raportarea rezultatelor.

Cerințe:
● abilități excelente în prezentare și promovare de produse;
● abilități de negociere și convingere;
● respectarea eticii profesionale și a atitudinii diplomatice;
● persoana echilibrată, motivată, disciplinată, comunicabilă;
● cunoașterea limbilor română și rusă, scris și vorbit la nivel fluent;
● experiența de lucru în vânzări B2B;
● permis de conducere categoria B.

Beneficii:
● angajare oficială;
● perspective de creștere profesională;
● dezvoltare, traininguri, mentoring;
● salariu stabil și în timp;
● oficiu comod, in sectorul centru al Chișinăului;
● colectiv prietenos.

Dacă ești interesat/-ă, expediază CV-ul la adresa companiei HR-Consulting: ba50@search4staff.com ; indicând codul poziției MVIN în titlul mesajului.

Tel. de contact: +373 62101257, +373 22 876556

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Corporate Middle Officer

AUDITOR SENIOR

Şef Secție

Vânzător Consultant Regiunea Nord (Glodeni și Soroca)

Business Analyst

Arhivar

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

CASIER SUPERIOR în magazinul METRO Chişinău 1 (Râşcani)

Health, Safety and Environment Coordinator