WWW.MOLDOVAJOB.COM

22 2019
Coordonator Parc Auto

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, companie multinationala in domeniul bunurilor de larg consum, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilitati:
Detinatorul pozitiei este responsabil pentru coordonarea și administrarea tuturor proceselor legate de parcul de vehicule al companiei (bugetare, achiziții, alocare, întreținere, reparare, comunicare cu clienții interni și furnizorii externi). De asemenea, este responsabil si pentru coordonarea activitatilor si implemenntarea initiativelor EHS (Mediu, Sănătate și Securitate).

Cerinte:
Studii superioare economice sau tehnice (studiile tehnice reprezintă un avantaj);
Minim 6 luni de experiență într-un rol de administrare a flotei auto; experiența într-un mediu internațional reprezintă un avantaj;
Cunoașterea legislației (asigurari, vehicule);
Bune abilități de comunicare și negociere;
Foarte bune abilități de planificare și organizare, atenție la detalii;
Atitudine proactivă;
Bune abilități de utilizare a Microsoft Office (Excell, Power Point, Word);
Cunoștințe bune de limba engleză reprezinta un avantaj;
Permis de conducere.

Compania oferă un pachet atractiv de compensare și beneficii, dezvoltare profesională și oportunități de carieră.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: ba50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: IPA

Telefon de contact : 062101257

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Inginer în Telecomunicații (Conectări)

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Health, Safety and Environment Coordinator

PURCHASING OFFICER

Specialist Calitate ( ISO 22000 )

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare

Plant Logistics Manager

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI