WWW.MOLDOVAJOB.COM

15 2019
Manager Vânzări pe piața Europeană

Candidatul ideal
- Abilități de comunicare, verbală și scrisă, în una dintre următoarele limbi: engleză, germană, franceză, italiană,
spaniolă sau altă limbă europeană;
- Orientare spre rezultate;
- Cunoștinte minime de operare PC.

Responsabilități cheie:
- Contactarea telefonică a clienților potențiali pentru încheierea unui contract de vânzări a produselor de la depozitele
noastre;
- Menținerea unei bune comunicări cu fiecare client în parte;
- Negocierea și încheierea contractelor de achiziții/vânzări.

Beneficii:
- Salariu fix 460 NET + comision de la 200 ;
- Instruire continuă;
- Posibilitatea de creștere profesională și de dezvoltare a carierei;
- Angajare oficială conform CM RM;
- Pachet social complet.

Asteptăm CV-ul tău la adresa: cv-mjc@grafit.md

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Consilier evaluator

Şef Secție

Analist Sisteme Informatice

Business Analyst

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)