WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Reprezentant de vânzări (echipamente medicale)

HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie:
Companie din România specializată în echipamente medicale

Responsabilități:
● Contribuirea la creșterea vânzărilor de echipament, realizând obiectivele anuale de vânzări a companiei, a cifrei de afaceri, profitabilității, stocării/inventarierii și cotei de piață a gamei de produse oferite pe teritoriul Republicii Moldova;
● Vizitarea clienților în mod regulat, înțelegerea nevoilor acestora și pregătirea unor oferte tehnice și comerciale personalizate pentru consumatorii de pe piața Moldovei;
● Cooperarea strânsă cu echipa de deservire pentru a răspunde prompt la necesitățile clienților.

Cerințe:
● Studii superioare finisate în (medicină, medicină veterinară, biologie, chimie);
● Experiență 2-3 ani într-un domeniu similar( în vinderea echipamentului medical sau consumabile pentru spitale, clinici, laboratoare pentru analize medicale) ;
● Cunoasterea limbii române ,ruse și engleze ;
● Permis de conducere categoria B.

Se oferă:
● Pachet salarial avantajos;
● Angajare oficială;
● Automobil de serviciu;
● Telefon, calculator;
● Program de lucru/8:30-17:30.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: tv50@search4staff.com

Telefon de contact: 060422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Product Manager (Bancar)

RESPONSABIL VÂNZĂRI (zona Chisinau)

Social Media Strategist

General Management Assistant

Operator Servicii Clienți

Merchandiser

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Director Comercial

Reprezentant medical