WWW.MOLDOVAJOB.COM

14 2019
Advertising Operation Manager

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Se Oferă:
● Pachet salarial atractiv;
● Experiență într-o companie internațională cu opțiuni de creștere nu doar în Republica Moldova, dar și la nivel internațional;
● Experiență cu o platformă ce răspunde ultimelor tendințe globale în materie de promovare online
● Posibilitatea implicării active în dezvoltarea pieței de publicitate online;
● Posibilități de sporire a calificării oferite prin webinare, training-uri interne regulate;
● Se oferă premii anuale pentru îndeplinirea planului de acțiuni agreat.
● Program de lucru-9:00-18:00

Cerințe față de candidat:
● Studii superioare finisate (Marketing, Matematică, Sisteme informaționale);
● Cunoașterea limbii engleze și ruse la nivel avansat;
● Experiență în lucrul cu cel puțin una din programele: AdWords, Double Click (Google Marketing Platform), Gemius (Audience; DirectEffect), Adriver ,Yandex, Mytarget.
● Experiență în setare scripturi de monitorizare, campanii de publicitate, setare Google Analytics pe site-uri web, va constitui un avantaj.

Atribuțiile de Bază:
● Suport în lansarea campaniilor de publicitate prin intermediul platformei companiei
● Setarea cabinetelor în cadrul platformei, pentru acces la funcțiile acesteia și support clienți
● Integrarea, conectarea site-urilor web din Republica Moldova ( și eventual de peste hotare) la platforma companiei și suport tehnic pentru proprietarii site-urilor în interactiune cu platforma companiei
● Monitoring permanent al pieței de publicitate digital. Cunoașterea structurii acesteia și ultimelor tendințe și posibilități în plasare publicitate online
● Elaborare și organizare training-uri explicative pentru Clienții platformei
● Elaborarea unui plan de acțiuni pentru o interacțiune eficientă cu clienții platformei și suport în interacțiunea lor cu aceasta.

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com ; indicând în tema scrisorii codul: AO

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Consilier evaluator

Şef Secție

Analist Sisteme Informatice

Business Analyst

Vânzător Consultant Regiunea Centru(Strășeni, Criuleni, Rezina, Hîncești)

Reprezentant Vânzări B2B în Chișinău

Health, Safety and Environment Coordinator

Ofiter BCM (Business Continuity Management)

Manager comunicare

Specialist Departamentul Logistică