WWW.MOLDOVAJOB.COM

20 2019
Promoter

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Promoter

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul agrar.

Responsabilități:
● Promovarea și vânzarea produselor companiei
● Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă
● Să fii la curent cu produsele, serviciile și să fii la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților

Cerințe:
● Studii superioare: Agricultură;
● Abilități de comunicare de negociere;
● Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
● Experiență în vânzări, reprezintă un avantaj.

Beneficii:
● Salariu competitiv;
● Automobil de serviciu;
● Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: bb50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: P2

Telefon de contact : 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Tehnician - vânzări pentru tehnica compresoarelor

Manager Logistică

Reprezentant medical

Operator Call - Center

Key Account Manager (companie internationala)

Promoter

Reprezentant Vânzări B2B în regiunea Centru

Vânzător Consultant (audio/video)

Consultant vânzări (tehnica electronica)

Vânzător Consultant (tehnica de uz casnic)