WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Office Manager

HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Despre Companie: Este o companie italiană ce oferă servicii Software şi Business Process Outsourcing, destinate sistemului bancar

Avantaje:
● Pachet salarial atractiv
● Angajare oficială
● Oficiu modernizat la standarte Europene
● Colectiv tânăr și prietenos
● Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)

Responsabilități:
● Organizarea deplasărilor de serviciu
● Monitorizarea achizițiilor
● Arhivarea contractelor și documentelor
● Asistența la implementarea proiectelor în cadrul companiei

Cerințe față de candidat:
● Cunoașterea limbii române și ruse, limba italiană (obligatoriu)
● Utilizator încrezut al calculatorului
● Persoană comunicativă
● Atitudine motivantă, responsabilă
● Studii superioare (economice/umanitare)

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com sau sunați la numărul: 060422844.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Specialist administrație

Arhivar

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI

Analist

Analist financiar

Operator Ghişeu Universal

Sef Centru Ipotecar