WWW.MOLDOVAJOB.COM

20 2019
Agronom

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Agronom

Compania: intreprinderea specializată în dezvoltarea proiectelor investiționale în sectorul agricol.

Responsabilități:
- Organizarea executării și monitorizării a lucrărilor agricole efectuate conform fișei tehnologice coordonate în prealabil cu Șeful Departamentului de Producere;
- Organizarea și monitorizarea efectuării activităților de logistică în cadrul Departamentului de Producere;
- Stabilirea necesarului de produse, utilaje, muncitori pentru efectuarea lucrărilor în cauză;
- Raportarea lucrărilor efectuate, produselor folosite către Șeful Departamentului de Producere;
- Organizarea și monitorizarea activităților adiacente în cadrul Departamentului de Producere;
- Îndeplinirea altor sarcini/activități delegate de Șeful Departamentului de Producere pe parcursul desfășurării activităților din cadrul companiei;

Cerințe față de candidat:
- Studii superioare în domeniile relevante (profil agricol);
- Cunoștințe tehnice în utilizarea echipamentelor de prelucrare a solului și a recoltei;
- Devotament și atitudine respectivă față de companie;
- Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi;
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe MS Office (Excel, Word), utilizare Internet;
- Orientare spre rezultat, avînd spirit de echipă;
- Persoana ordonată, activă, punctuală și onestă;
- Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;

Ce oferă compania:
- Salariul stabil și atractiv;
- Pachet social complet;
- Automobil de serviciu
- Un mediu de lucru plăcut, într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău;
- Oportunități de a învăța și a crește, posibilități de afirmare;
- Program de mentorat asigurat de manageri cu experiență.

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: rr50@search4staff.com sau sa apeleze tel.: 022 202986 ; mob.: 068503560
In CV indicati postul vacant: ASPR

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Agronom

Consultant vânzări (tehnica electronica)

AGRONOM CONSULTANT specialist in nutritie vegetala

AGRONOM ȘEF (câteva puncte de producere)

Energetician-Șef

Internship / stagiu destinat studenţilor şi masteranzilor Open4u!

Poziție: Energetician-Șef

Studenti la practica