WWW.MOLDOVAJOB.COM

23 2019
System Administrator

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități:
● Responsabil de monitorizarea, instalarea, actualizarea, configurarea și repararea infrastructurii IT
● Identificarea problemelor / erorilor, înțelegerea / investigarea și analizarea lor, furnizarea de metode și soluții pentru diverse probleme.
● Administrarea PBX și rezolvarea problemelor. Configurarea și întreținerea consolei și softphone-urilor.
● Administrarea utilizatorilor AD
● Primul suport pentru probleme IT
● Păstrarea documentației privind produsele hardware și software ale companiei.

Ce oferă compania:
● Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
● Salariu competitiv
● Posibilități de creștere și dezvoltare profesională într-o echipă tînără și dinamică
● Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
● Tichete de masă, asigurare medicală facultativă
● Bonus anual în dependență de performanța individuală

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: ba50@search4staff.com ; În CV indicați codul postului vacant: SAI

Telefon de contact : 062101257

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Technical Support Assistant

DevOps Engineer

Angular Developers (from Junior to Senior level)

C#

Software Architect

Senior Back End Developer (.NET)

QA Engineers (Automation/ Manual)

Advertising Operation Manager

JavaScript/ Frontend Developer Angular 2+ (Middle/Senior)

Full Stack (.Net) Developer