WWW.MOLDOVAJOB.COM

12 2019
Specialist in Comunicare și Marketing

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Responsabilități:
● Scriere de articole de marketing, slogane de publicitate și texte promoționale cu scopul promovării strategilor și produselor companiei
● Crearea materialelor de tipar ale companiei broșuri, cataloage, prospecte, etc.
● Traducerea textelor din limbile engleză și rusă în limba română
● Redactarea textelor în limba română
● Îndeplinirea sarcinilor variate în funcție de necesitățile echipei

Ce condiții trebuie să îndeplinești:
● Studii superioare în domenii relevante funcției: jurnalism, filologie etc.
● Experiență de muncă în domeniu 2 ani (de scriere a articolelor, de jurnalist, blogger, copywriter)
● Cunoașterea excelentă a limbii române, la nivel de redactor
● Cunoașterea bună a limbii engleze (scris obligatoriu și comunicare - preferabil) și a limbii ruse (comunicare obligatoriu, scris - preferabil)
● Abilitate de lucru în programul Photoshop va constitui un avantaj
● Flexibilitate în îndeplinirea sarcinilor diverse

Ce oferă compania:
● Angajare oficială conform prevederilor legislației muncii
● Salariu competitiv
● Posibilități de creștere și dezvoltare profesională
● Mediu de lucru motivant în cadrul unei companii internaționale
● Sediu în centrul orașului Chișinău
● Tichete de masă
● Reduceri la cosmetică/ sumă acordată pe lună pentru produsele companiei

Dacă ești interesat/-ă, expediază CV-ul la adresa companiei HR-Consulting: ba50@search4staff.com ; indicând codul poziției SCM în titlul mesajului.

Tel. de contact: +373 62101257, +373 22 876556

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Marketing Assistant

Lucru cu clientii

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Corporate Middle Officer

AUDITOR SENIOR

Şef Secție

SPECIALIST CONTROLUL CALITĂȚII ȘI SIGURANȚEI ALIMENTARE

Vânzător Consultant Regiunea Nord (Drochia)

Merceolog (or. Chisinau si or. Ialoveni)