WWW.MOLDOVAJOB.COM

12 2019
Consilier resurse umane

Secția Gestiunea Carierelor și Recrutare
Departamentul Resurse Umane

Banca Comercială Mobiasbancă Groupe Societe Generale S.A.

Misiune post: Recrutarea personalului și gestiunea carierelor. Evaluarea competențelor și performanței angajaților băncii.

Beneficiile pe care le oferim:
Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și
avansa în carieră;
Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei
pentru fiecare zi lucrătoare;
Salariu fix + alte avantaje financiare;
Program de muncă stabil (Luni-Vineri, 08:30-17:30).

Responsabilități:
Asigură şi monitorizează procesul de recrutare si integrare a personalului nou angajat;
Asistă şi consultă salariaţii în materie de dezvoltare personală şi evoluţie a carierei;
Organizează si conduce Interviurile de Carieră;
Monitorizează procesul de evaluare anuală;
Acordă consultanţă participanţilor la procesul de evaluare;
Monitorizează fluctuaţia personalului băncii prin întocmirea rapoartelor cu privire la angajare şi
demisii.

Cerinţe:
Studii superioare;
Cunoașterea proceselor de managementul performanței și evaluarea angajaților;
Minim 3 ani în domeniul gestionării resurselor umane, recrutare;
Cunoaşterea limbilor: română, rusă (engleza/franceza va constitui un avantaj);
Cunoştinţe MS Office.

Aplică CV-ul și scrisoarea de intenție la adresa electronică: resurse.umane@mobiasbanca.md
Informaţii suplimentare la tel.: 022 812 337

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

CALL MANAGER

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

GENERALIST RESURSE UMANE

Şef Secție

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare

METRO - ȘCOALA COMERȚULUI PROGRAM DE PRACTICA PENTRU STUDENȚI