WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2019
Specialist administrație

IM "EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY" S.A.
Anunţă postul vacant de:

Responsabilităţi:
Organizarea și conducerea procesului de lucru cu structurile guvernamentale și administrative;
Organizarea și monitorizarea stării tehnice a parcului auto al întreprinderii;
Perfectarea documentelor pentru buna funcționare a procesului administrativ.

Cerinţe faţă de candidat:
Studii superioare ;
Cunoștințe Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
Cunoaşterea limbilor română, rusă și engleză este obligatorie;

Oferim:
Angajare oficială;
Pachet social (cantina gratuită, sală de sport, asigurare facultativă).
Training-uri și dezvoltare profesională;
Oficiu modern amplasat în sectorul Ciocana;

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:
E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Tel: 022 885 219
Doar persoanele selectate vor fi contactate.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Corporate Middle Officer

AUDITOR SENIOR

Şef Secție

Business Analyst

Arhivar

CASIER SUPERIOR în magazinul METRO Chişinău 1 (Râşcani)

Health, Safety and Environment Coordinator

Manager comunicare