WWW.MOLDOVAJOB.COM

18 2019
Reprezentant Vînzări la Telefon

MOLDCELL

Responsabilitatea de bază constă în realizarea planului de vânzări prin informarea, promovarea și vânzarea de produse. La fel, candidații acestui post vor oferi suport colegilor din alte echipe și clienţilor existenți / potenţiali MOLDCELL prin acordarea asistenţei de specialitate și soluţionarea cererilor.

Responsabilităţile de bază:
Vânzarea serviciilor și produselor Moldcell la telefon (apeluri de intrare / ieșire);
Informarea clienților existenți despre campanii și oferte noi;
Contactarea potențialilor clienți și stabilirea de relații de parteneriat cu ei, la fel și, procesarea
apelurilor parvenite din partea clienților anterior contactați;
Preluarea apelurilor, după necesitate, din magazinul online Moldcell;
Identificarea oportunităților de vânzare și prezentarea beneficiilor produselor.

Competenţe și studii:
Studii superioare;
experiență în domeniul vânzărilor directe, prin telefon sau serviciu clientelă ar fi un avantaj.

Profilul personal:
Abilități excelente de comunicare în limba română și rusă;
Abilități excelente de negociere şi convingere;
Perseverență și ascultare atentă;
Orientare către client și rezultat.

Dacă sunteți interesat de poziţie și corespundeți cerințelor de mai sus, expediați CV-ul Dvs. la adresa de email vacancy@moldcell.md .
La fel, ne puteți contacta pentru mai multe detalii la numarul 022 206 500.

Vă mulțumim!

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Manager Relații Instituții Financiare Internaționale

Corporate Middle Officer

AUDITOR SENIOR

Specialist administrație

Şef Secție

Marketing Assistant

Vânzător Consultant Regiunea Nord (Glodeni și Soroca)

Business Analyst

Arhivar

VÂNZĂTOR-CASIER în magazinele din Chişinău