WWW.MOLDOVAJOB.COM

12 2018
Manager Vânzări

HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru a ocupa poziția de:

Despre companie: este un furnizor calificat de produse si echipamente frigorifice, de ventilare și conditionare a aerului, cît și de servicii profesioniste de proiectare, montare,
amenajare și întreţinere.

Avantaje:
● Pachet salarial atractiv;
● Angajare oficială;
● Perspectivă de creștere în carieră;
● Oficiu modernizat la standarte Europene;
● Se oferă telefon de serviciu,calculator, automobil ;
● Masa de prânz din contul companiei;
● Colectiv tânăr și prietenos.
● Orar de lucru : 9:00-18:00 (luni-vineri)

Responsabilități:
● Promovarea vânzărilor, atingerea obiectivelor anuale de proiecție ale companiei pentru vânzări,rentabilitate, stoc / inventar și cota de piață în gama de produse aflate sub responsabilitate;
● Promovarea produsului companiei pentru a realiza întregul ciclu de vânzări pentru a obține comenzile / achizițiile, contractele, livrarea și colectarea banilor în conformitate cu Condițiile Standard de Vânzare și Politica de Credit în vigoare.
● Realizeaza analiza stocurilor conform pietii.

Obiective:
● Promovarea în mod activ a întreagii game de produse;
● Colaborarea cu echipa de service;
● analiza pietei concurente, acționarea proactivă în a răspunde cerințelor clienților companiei .

Cerințe față de candidat:
● Experiență de 1-2 ani în vînzări
● Cunoașterea limbii române si ruse, (limba engleza constituie un avantaj) ;
● Utilizator încrezut al calculatorului;
● Permis de conducere;
● Orientare către client;
● Persoană comunicativă ;
● Atitudine motivantă, responsabilă;
● Capacitatea de a călători în mod regulat la nivel național.

Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: tv50@search4staff.com sau sunați la numărul: 060422844. În CV indicați codul postului vacant: MN

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Administrator Complex Turistic

Agent Vânzări Tehnică Agricola

Sales Trainer

Account Manager

Customer Support/Software Integrator

Merceolog (or. Chisinau si or. Ialoveni)

Administrator Magazin (or. Ialoveni)

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Sales Representatives Spanish Market

Sales Representatives English Market