WWW.MOLDOVAJOB.COM

12 2018
Contabil Import

HR-Consulting (search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Compania: comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:
- Controlul decontărilor cu clienții/furnizorii companiei
- Prelucrare documentație primară
- Calculul și achitarea impozitelor, taxelor
- Operațiunile legate de import: proforma, transport, verificare invoice, broker, tva
- Evidența bugetelor de cheltuieli
- Întocmirea raportărilor interne către manageri și acționari

Cerințe:
- Studii superioare: financiar - contabil
- Experiență de muncă - minim 2 ani în domeniul contabil
- Cunoștințe solide în domeniul contabilității
- Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
- Responsabilitate și flexibilitate

Beneficii:
- Pachet social
- Salariu competitiv
- Participarea la treninguri de dezvoltare profesională
- Posibilitatea de avansare în carieră

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne transmiteți CV pe adresa de e-mail: vb50@search4staff.com ; Codul poziției: CIVB .

Telefon: +373 60 52 22 74

Candidații selectați vor fi chemați pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

/Accountant

Contabil

Operator-contabil

Vinzator casier produse alimentare (or. Ungheni)

Vînzător-casier produse alimentare (or. Hîncești)

Contabil

Arhivar

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

Contabil - Asistent în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)