WWW.MOLDOVAJOB.COM

9 2018
Controlor produse finite

Producator autohton specializat pe producerea confecțiilor din tricot pentru toate categoriile de vârstă
si pentru cel mai rafinat gust.
În legatură cu extinderea producerii avem nevoie de tine!

Candidatul ideal:

- Studii superioare sau medii de specialitate în domeniul
industiei ușoare;
- Experiența în domeniu de minim 1 an;
- Cunoașterea limbii române și ruse nivel avansat;
- Persoană atentă la detalii, exigentă, responsabilă.

Responsabilități:

- Verificarea fiecărui proces tehnologic în limita
responsabilităților;
- Evidența produselor neconforme - urmărirea defectelor,
returnarea, etc.

Noi propunem:

- Lucru într-o companie stabilă de succes;
- Dezvoltare personală și profesională;
- Salariul motivant achitat la timp;
- Echipă activă, tînără și gata mereu de noi aventuri.

Dacă citind cele expuse v-ați gândit asta e despre mine, expediaține CV-ul, iar noi cu placere îl vom examena: hr@maicom.com sau apelați pentru mai multe informații la nr. de telefon 078303700.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post