WWW.MOLDOVAJOB.COM

21 2018
HR-Director

HR-Consulting la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

HR-Director

Compania: autohtonă de producere

Responsabilități:
- Coordonarea departamentului HR
- Formarea strategiei si politicii HR
- Recrutarea si angajarea personalului
- Evaluarea personalului
- Integrarea, adaptarea și motivarea personalului
- Formarea culturii corporative moderne prin implementarea celor mai bune practici HR
- Implementarea sistemelor de salarizare, educare, bonusare
- Organizarea trainingurilor pentru personal

Cerințe:
- Studii superioare, preferabil în domeniul HR
- Experiența la post similar
- Cunoașterea și experiență de implementare celor mai bune și moderne practici în domeniul HR
- Cunoașterea limbelor: româna - excelent, rusa - avansat, engleza - va constitui un avantaj

Beneficii:
- Companie stabilă
- Salariu motivant + bonusuri
- Condiții perfecte pentru realizări profesionale

Grafic: full time, Luni-Vineri

Daca sunteti interesati va rugam sa ne transmiteti cv pe adresa rr50@search4staff.com ; Codul pozitiei: HRdR ;

Telefon 068503560 , candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

* Va rugam sa mentionati in scrisoarea, pe care o veti trimite, ca ati aflat despre acest post

Administrative Assistant

Recruiter

HR & Administrative Specialist

Auditor junior Departamentul Audit

Ofiter Sectia Risc Operational si Supraveghere Manageriala

ADJUNCT ŞEF RECEPŢIA MĂRFURILOR în magazinul METRO Chişinău 2 (Botanica)

Health, Safety and Environment Coordinator

Coordonator Proiecte

Internship / stagiu destinat studenţilor şi masteranzilor Open4u!

Partener Petrom Moldova